KADIN MODASI

Kadın Modası 1.sayfa | Kadın Modası 2.sayfa

Plaj modasında trendlerinin öncüsü olan Penti, 2018 Plaj Koleksiyonu'yla sezona damga vurmaya hazırlanıyor.

7 farklı koleksiyon 7 farklı hikaye...
Penti 2018 Plaj Koleksiyonu 7 farklı tema ile 7 farklı hikaye sunuyor. Her bir tema sezonun öne çıkan renk ve desenlerini barındırırken plaj modasına dair tüm anahtar parçalar sizi bu yaz hikayesinin sıcacık bir parçası yapıyor. Geçtiğimiz sezon bekarlığa veda partilerinin ve balayının yıldızı olan Bride Plaj Koleksiyonu bu sezon da gelinlerin ve gelinlerin en yakın arkadaşlarının özel anlarında yanlarına olmaya hazır.
Formentera Koleksiyonu ile kadınlar, koleksiyonun da adını aldığı İspanya kıyılarında yer alan Formentera adasının her daim huzur veren atmosferini hissedecek.
Hayatın her dakikasından keyif almayı bilen kadınlar için hazırlanan bu koleksiyonda natürel ve yalın renkler ön planda. Desenlerin sahneyi aldığı Nominative Koleksiyonu ise heyecan ve eğlence arayan kadınlar için birebir.

Bu sezon Penti kadını farklı hikâyelerle dünyanın dört bir yanını giderek, farklı kültürleri tek bir koleksiyonda hissedebilecek. Culture Koleksiyonu ile Afrika'nın kendine özgü egzotik ruhunu yakalarken, Western Koleksiyonu ile Arizona'nın ucu bucağı olmayan çöl esintilerini plajlarda hissedecek. Tropic Koleksiyonu ile çiçeklere bürünen kadınlar, enerjiyi temel alan Enerji Koleksiyonu ile sloganlar ve mesajlarla yaz sıcaklarına meydan okuyacak.

H&M'İN BAHAR KAMPANYASI FİLMİNDE WINONA RYDER VE ELIZABETH OLSEN YER ALIYOR

H&M' in 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyadaki düşüncesini ifade etmekten çekinmeyen modern kadınlara ithafen tasarlanan belirgin hatlara sahip, eğlenceli ve çiçek desenli ürünleri kapsıyor.
Gardırop kahramanları olarak da atfedebileceğimiz uçuşan elbiseler, geniş paçalı pantolonlar, kot kıyafetler, işlemelerle, asimetrik kesimlerle ve katlamalı fırfır detaylarıyla yenilendi.
Siyah ve beyaz baskın renkler olmakla birlikte detaylarda kırmızı ve açık mavi kullanılmış. H&M 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyada ve online' da satışa sunuldu. Koleksiyona eşlik etmesi için, Winona Ryder ve Elizabeth Olsen' in başrollerini paylaştığı bir kampanya filmi çekildi. Film aynı zamanda, modeller Andreea Diaconu, Anna Ewers, Imaan Hammam, Naomi Shimada ve şarkıcı/ bestekar Andrea Valle gibi birbirinden farklı ve kuvvetli kadınları kapsıyor.

İlkbahar Yaz 2018, Kadın
Genç ve özgür ruhlara A|X ARMANI EXCHANGE ile renkli bir yaz!


İkonik İtalyan tasarımcı Giorgio Armani'nin, genç neslin stil kodlarından esinlenerek yarattığı, giyim ve aksesuar markası A|X Armani Exchange, ilkbahar yaz sezonunu kadınsı ve yenilikçi bir görünümle karşılıyor.
Mini elbiselerin ön plana çıktığı yeni koleksiyonda, spor kıyafet tasarımları şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor.
Maxi-logo baskılı tişörtler, çarpıcı sloganlar ve atletizm dünyasının vazgeçilmez parçası tozluklarla birleşerek A|X Armani Exchange kadınının tarzını yansıtıyor.
Kabartmalı grafikler ve çiçek baskılarının yanı sıra eğlenceli kontrastlar dikkat çekiyor.
Metalik parıltıların sıkça kullanıldığı koleksiyon yazın canlı renklerinde genç, cesur ve dinamik kadınlara sıradışı modeller sunuyor.
Denim pantolonlar beklenen skinny modellerin aksine bol ve rahat kesimlerle, sürpriz paça modelleri ve degrade versiyonları ile günün her saatinde stilinizin vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor!


Penti braletler, çok çeşitli renk ve farklı kesimleri ile sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor!