KADIN MODASI

Kadın Modası 1.sayfa | Kadın Modası 2.sayfa


Karıştır&Yakıştır temasıyla farklı kombin yaratmaya sevenlere 50.000 farklı seçenek sunan Penti pişti olmaya son diyor!


Mystic/Goa’, ‘Ethnic Mash/Zanzibar’, ‘Tropic/Hawaii’, ‘Blue Riviera’, ‘Minimal/St Tropez’ ve ‘Synergy/Ibiza’ temalarıyla yaza merhaba!
El yapımı ve tığ işçiliği detaylarıyla kontrast vurguları cesur renklerle buluşturan ‘Mystic/Goa’, etnik baskıların fırfır detaylarıyla zenginleştiği ve bohem tarzların gözdesi olacak. ‘Ethnic Mash/Zanzibar’, tropikal ve botanik desenlerin renklerle dans ettiği ‘Tropic/Hawaii’, marin severlerin hiti olacak. ‘Blue Riviera’, parlak kumaşların düz renklerle buluştuğu ‘Minimal/St Tropez’ ve eğlenceli desenlerin neon renklerle, zımbalarla dans ettiği ‘Synergy/Ibiza’ yaz tatiline hazır!
6 farklı hikayeyle oluşturulan geniş koleksiyonun yanı sıra bu sene bir ilke imza atan Penti, kumsal düğünlerinin ve balayının vazgeçilmezi olacak tasarımları ‘Bride’ kapsül koleksiyonuyla karşımıza çıkarıyor.

Penti, temalarla uyumlu kaftan, kıyafet, şapka, terlik, çanta ve çeşitli aksesuarları bu sezon da unutmuyor.

Derimod’dan 2017 İlkbahar – Yaz...
DERİMOD’un 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan bu sezonun trendi kalın topuklu ayakkabılar, modelleri ve desenleri ile rahatlığı seven yine de her zaman şık olmayı tercih edenlerin gözdesi olacak.
Ceketlerde Frida Modası!
Bu sezon ünlü ressam ve büyük aşık Frida Kahlo’nun sofistike stilinden ilham alan DERİMOD’un birbirinden şık deri ceketleri, nakış ve işlemeli tasarımları ile annelerin günlük stiline ilham veriyor.
Üç boyutlu hissiyatı ile farklı renk ve dokuya sahip zengin malzemelerle süslenen tasarımlar, verdiği bohem ve göz alıcı havası ile stilini konuşturmak isteyenlere yeni alternatifler sunuyor.