x
 
       
x                
       
x                

Auto Show 2010'da sergilenen otomobiller ziyaretcileri hayran bıraktı
CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen 13. Uluslar arası İstanbul Otomobil Fuarı Auto Show'a otomotiv sektörünün en büyük firmaları katıldı.

Bu yıl 650 bin ziyaretçinin beklendiği İstanbul Auto Show, dünyanın en büyük otomobil fuarları arasında gösteriliyor. Yeşilköy Hava Limanı karşısında CNR Expo’da, 120 bin m2 alanda, iki yılda bir gerçekleştirilen Auto Show'a 200'ün üzerinde firma hazır bulundu. Bunlar arasında Porsche, Ferrari, Maserati, Bentley, Citroen, Subaru, Infiniti, BMW, Land Rover, Aston Martin, Mini, Rolls Royce, Chevrolet, Kia, Lambroghini, Seat, Audi, Geely, VW, Ford, Opel, Honda, Hyundai, Renault, Dacia, Mazda, Mercedes-Smart, Chery, Nissan, Jaguar, Peugeot, Suzuki, Ssangyong, Mitsubishi, Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Lexus, Toyota, Proton, Volvo ve Skoda da yer aldılar.

Auto Show’un açılışı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatiline gelmesi nedeniyle, fuarda tam bir bayram havası yaşandı. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği fuar alanına girişte ve araç park etmede yine yoğunluktan doğan sorunlar yaşandı. Çocuk izleyicilerin fuarı lunaparka çevirmesi, her otomobile binip fotoğraf çekme, çektirme istekleri, fuara katılan otomobiller kadar standlarda görevli bayan modellerin meraklı izleyicileri ile fuar alanı zaman zaman panayır alanına döndü. Otomobil stantları arasında Porsche ve Lambroghini, gerek otomobil, gerekse tanıtım modellerinin güzellikleriyle dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Isıtıcılar, spotlardan yayılan sıcaklık, insan buharı ile birleşince salonların gereğinden fazla sıcak olduğu hissedildi.
Auto Show fuarı, 29 Ekim - 7 Kasım 2010 tarihleri arasında 12.00'den 21.00'e kadar ziyaret ediliyor.
       
x
 
       
x                
       
x                
       
x                
       
                 
Ana Sayfaya dönmek için Tıklayınız

Otomobil konulu diğer sayfaları için tıklayınız...