KADIN MODASI

Kadın Modası 1.sayfa | Kadın Modası 2.sayfa

Penti'den batan güneşin kumsala bıraktığı sıcak renklere yazın tüm enerjisini yansıtan bir plaj koleksiyonu
7 farklı tema 7 farklı hikaye
Penti 2019 Plaj Koleksiyonu 7 farklı tema ile 7 farklı hikaye sunuyor. Her bir tema sezonun öne çıkan renk ve desenlerini barındırırken plaj modasına dair tüm anahtar parçalar sizi bu yaz hikayesinin sıcacık bir parçası yapıyor. Ormanın derinliklerindeki renk oyunlarını, yaprakların hareketli gölgesini, yeşilin her tonunu ve tropik çiçek renklerinin ilham olduğu MIDNIGHT TROPIC teması, ıssız kumsalın sessizliğini, batan güneşin kumsala bıraktığı sıcak renklerini, parıldayan kum ve denizin güneş kremiyle karışan kokusunu yansıtan SOFT RETRO teması, okyanusu resmeden, mavi ve beyazın dans ettiği CONNECTED SENSES teması, özgür ruhların, cesur seçimlerin ilham olduğu renk ve desen oyunlarıyla şaşırtan MYSTIC NOMAD teması, Latin müziğin ritmini desenlere yansıtan FRIDA teması, 70'li yılları 2019'a taşıyan BOHO BREEZE teması, kuralları tanımayan, enerjisi yüksek, neon ve sloganların başrolde olduğu FREE STYLE Penti'de sizi bekliyor.
Sadece bikini ve mayolarla değil, plaj kıyafetinden aksesuarlara kadar tatil denilince akla gelen tüm ihtiyaçları bir arada sunan koleksiyon ile bu yaz da Penti ile"#yazbenimle' demeye hazır mısınız? Sezonun önemli parçaları arasında yer alan beli kemerli modeller, tek omuz, fırfırlar, yüksek beller, dokulu ribli kumaşlar, naturel kumaşlar sizi bekliyor.

RAISA&VANESSA FOR TRENDYOL İLKBAHAR KOLEKSİYONUNU SUNAR
EGZOTİK, ÇARPICI VE FARKLI: FLORAL ENVYG
ücünü cesaretinden alan kadınlara özel özgün tasarımlarıyla ilgi odağı olan Raisa&Vanessa. R&V for Trendyol özel koleksiyonunu zamansız şıklığı ile göz doldurmak isteyen kadınların beğenisine sunuyor.
Floral Envy, doğadan ve doğaldan aldığı ilhamla , renk geçişlerinin ve desenlerin şekillendiği farklı bir koleksiyon olmasıyla öne çıkıyor. Kır çiçeklerinin eşsiz tonlarından yaprakların göz alıcı yeşillerine kadar bir çok detaydan hayat bulan Floral Envy , tül elbiselerden crop top – etek takımlara, asimetrik eteklerden pantolon kombinlere kadar bir çok tasarımı da bir arada sunuyor.
Güneş ve toprak tonları, floral baskılar ve 3D çiçek detaylarıyla naturel bir esinti taşıyan koleksiyon tüm sezon trendlerine hakim olmasıyla da göz dolduruyor. Koleksiyon pastel tonları yükseltirken canlı renkleri klasikleştiren 60 özel parçadan oluşuyor. RV for Trendyol yeni koleksiyonuyla ışıltılı kadınları özel etkinliklere hazırlarken uzayan günlerde daha sade kombinlerle sokak modasına da uyum sağlıyor.
Beyazın tonlarını dantel detaylarıyla zenginleştiren elbiseler ise trend düğünler için yepyeni alternatifler sunuyor.

Koton Lingerie İlkbahar–Yaz Koleksiyonu'ndan
Göz Alıcı Renkler, Detaylar

Koton Lingerie 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, yazın doğal ve aynı zamanda ışıltılı renklerinden ilham alıyor. Hafif ve zarif parçalardan oluşan koleksiyon, yazı baştan aşağı şık karşılamak isteyen kadınlara özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Kadınlar için her zevke uygun, şık tasarımlar sunan Koton Lingerie 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, feminen ve rahat dokunuşlarla sezona giriş yapıyor.
Sezonun trend renkleri ve zarif kumaşlardan oluşan koleksiyonda, Folk Mixture, Valentine's Day, Zestful, Bridal ve Organic Marine temalı özel tasarımlar öne çıkıyor. Bohem ve romantik stillerin, çiçek motiflerinin etnik uyumuyla birleştiği Folk Mixture tasarımlarında sıcak dokunuşlu okra tonları, soğuk lacivert tonlarıyla birleşerek vazgeçilmez bir uyum yakalıyor.
Tasarımlar, doğanın içinde var olan yeşil tonları ve gül kurusunun pastel dokunuşlarıyla da romantik siluetlere dönüşüyor. Valentine's Day temasında, kalp ve dudak grafikleriyle mizah duygusunun artırıldığı, kadifenin soft dokunuşuyla varağın ışıltısının birleştiği kıpır kıpır tasarımlar sunuluyor.
Güneş ışığı ve yaz renklerini bir araya getiren Zestful temasında ise taze çiçekler, meyveler ve sonsuz doğadan ilham alan, genç tasarımlar yer alıyor. Gelin adaylarına özel olarak hazırlanan Bridal temasında Bohem ruhunun egemenliği devam ediyor. Yeni detaylar ve siluetler ile modern bir dokunuşa sahip olan koleksiyondaki iki parça setler, narin danteller ve tatlı somon dokunuşlarla birleşiyor.
Doğadaki mavi tonlarının, halat ve ekose desenleri ile danteller, brodeler ve doğal kumaşlar ile harmanlandığı Organic Marine ise klasik ve zamansız parçalar sunuyor.
Koleksiyon, iç giyim şıklığını doku, renk ve desenleriyle yakalıyor. İlhamını yaz mevsiminin doğal, sıcak ve ışıltılı renklerinden alan tasarımlardaki grafikler, desenler, naif danteller ve zarif detaylar, kadınların gardıroplarına hem şık hem de eğlenceli bir dokunuş yapıyor.
Doğadaki mavi tonlarının, halat ve ekose desenleri ile danteller, brodeler ve doğal kumaşlar ile harmanlandığı Organic Marine ise klasik ve zamansız parçalar sunuyor. Koleksiyon, iç giyim şıklığını doku, renk ve desenleriyle yakalıyor. İlhamını yaz mevsiminin doğal, sıcak ve ışıltılı renklerinden alan tasarımlardaki grafikler, desenler, naif danteller ve zarif detaylar, kadınların gardıroplarına hem şık hem de eğlenceli bir dokunuş yapıyor.

GUESS 2019 Yılı Bahar Koleksiyonu Reklam Kampanyasını Sunar...