KADIN MODASI

Kadın Modası 1.sayfa | Kadın Modası 2.sayfa

YENİ MEVSİM TWIST PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU'YLA KANATLANMAYA HAZIR!
Özgür ve özgün tarzını eklektik tasarımlarda buluşturan Twist, yeni mevsime olan sevgisini renkli ve sıra dışı dünyasıyla yansıtıyor
İlk bakışta farklı desen ve renk uyumuyla sıra dışı bir görünüm yaratan parçalar bu mevsimde kendi içinde bir matematiğe sahip! Soyut desenlerden ödün vermeyen trençkot ve buna eşlik eden pantolonlar, sneaker'larla kombinlenerek kamuflaj etkisini şehre taşıyor. Mesaj içeren sloganlı t-shirt ve sweatshirt'ler çizgisinden ödün vermeyen midi boy eteklerle bir araya gelerek dinamik bir hava katıyor.
Batik desenlerin hakimiyetindeki tasarımlar, yağmurlu anlara eşlik edecek elektrik mavisi bir yağmurlukla ters köşe stilinizi yansıtmaya birebir. Gece gündüz döngüsüne sağlam adımlarla uyum sağlayan baştan aşağıya boncuk işlemeli ekru elbise, romantikten yana kullandığı oyunu koyu yeşil bir parka ile bir araya getirerek günün her anına eşlik ediyor. Farklı kumaş materyallerinin bir araya geldiği ceketler çizgi, triko ve teknik kumaşlarla rock-chic görünümüne bir doz farklılık katıyor. Bu parçaya eşlik edecek saten etek veya çiçek motifli elbise ve eteklerse farklı olmayı sevenlerin gardırobunda ışıldayan bir parça olarak yerini almaya hazırlanıyor.
Bitmeyen enerjiyi yansıtmaya birebir turuncular, pembeler, tarçınlar ve yeşilin tonları mevsimin öne çıkan renkleri arasında. Metalik etkili gümüş ve mavilerse gündüzden geceye parlayan bir etkiye sahip.

MACHKA İLKBAHAR-YAZ 2020 KOLEKSİYONU İLE GÜNEŞİ KARŞILAYAN SOFİSTİKE VE GÜÇLÜ TASARIMLAR
Sezonun büyüsünü gün yüzüne taşıyan naif tasarımlar, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu'yla buluşuyor. Arzum Onan'ın Marka Yüzü olarak karşımıza çıktığı eşsiz bir ustalıkla hazırlanan koleksiyon, kusursuz detaylarıyla sizi güneşe doğru sıcak bir yolculuğa çıkarıyor.

İnce işçiliği feminen tavrıyla buluşturan Machka, yeni sezonun kapılarını ışıltı dolu tasarımlarıyla aralıyor.
Naif parıltıların yanı sıra doğal tonların dünyasını yansıtan Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu keşfe davet niteliğinde...
Tabiattan gelen tarçın, toprak ve bej tonlarının yanı sıra romantik etkili kırmızı ve pembeler, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu'nun öne çıkan renk kartelası arasında yerini alıyor. Güneşin samimi tonlarından sarı ve turuncular mevsime sıcak bir karşılama yaparken, derin siyah ve beyazlar zamansızlığa atıfta bulunuyor.
Silüetleriyle modern, renk paletiyle romantik, hacimli volanları ve aksesuar oyunlarıyla modern görünüme atıfta bulunan koleksiyon, mevsimin yeni başlangıçlarına eşlik ediyor.
Koleksiyonda yer alan volan detaylı ekose poplin gömlek, turuncu tonlarıyla ön plana çıkıyor. Bu parçaya eşlik eden ton sür ton etkili krep pantolon feminen bir silüet oluşturuyor. Taş ve rafya işleme detaylarıyla ışıltılı ve bir o kadar doğal bir denge yakalayan tüvit pardösü ise serin meltemlere eşlik edecek ihtişamlı bir görünüm sunuyor.
Özel davetler ve şık kokteyl partilerine eşlik edecek double düğme şeritli, feminen bel hattına vurgu yapan ceket ve pantolon takımı baştan aşağıya sarının enerjisine bürünerek tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Smart casual görünümün yanında bel hattı volanlı ve boydan taş işleme şeritli krep elbiseyse kusursuz bir harmoni içerisinde uyum sağlıyor. Sofistike bir görünüm tercih eden Machka kadını için balone kollu, volan detaylı anvelop elbise, yeşil ve siyahın harmanlanmasıyla oluşan mikro desenlere keyifli bir davet niteliğinde. Doğal dokuların egemenliğindeki keten ceket ve pantolon, dingin duruşuyla gün içerisindeki okazyon değişimlerine eşlik ediyor.
Yaz davetlerinde, sahilden seyredilen romantik gün batımlarına eşlik edecek çizgili koton maksi elbise, yaka bölümündeki taş ve rafya işlemeleriyle zarafet gün ışığına taşıyor.
Dantel ve pililerin beyaz ile buluştuğu etekler, çiçek işlemeli blazer ceket ile rafine şıklığınızı yansıtıyor.

İPEKYOL PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU İLE SICAK İKLİMLERE YOLCULUK
Yeni mevsimin değişen havasını hissettiğimiz ilk günlerde yepyeni silüetler sunan Ipekyol Pre-Spring 2020 Koleksiyonu, dinginliğe doğru yelkenlerini açıyor. Doğal yansımalara eşlik eden uçuşan tasarımlarsa hiç olmadığı kadar kusursuz ve feminenr.